Pranie dywanów i tapicerki Warszawa – lepiej niż Karcherem!

Czyszczenie dywanów i pranie tapicerki Warszawa: profesjonalne urządzenia, bezpieczne i skuteczne preparaty, specjalistyczne pranie dla alergików, wysoka kultura osobista, przystępne ceny!


start   usługi   ceny  

Pranie dywanów i tapicerki Warszawa

Dom Bez Alergii wykonuje specjalistyczne czyszczenie i pranie dywanów, materacy i mebli tapicerowanych na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Warszawie oferującą klientom więcej niż zwykłe „pranie dywanów Karcherem”.

Konsekwentnie budujemy pozycję lidera jakości. Zapewniamy najwyższą skuteczność i profesjonalizm dla mieszkańców Warszawy, zachowując jednocześnie atrakcyjne ceny. Połączenie profesjonalnych urządzeń, specjalistycznych – bezpiecznych i skutecznych – preparatów wiedzy i doświadczenia oraz codziennej dokładności i staranności sprawia, iż każdego tygodnia zyskujemy w Warszawie nowych, zadowolonych Klientów

Dom Bez Alergii - lider jakości w Warszawie

Pranie dywanów Warszawa

PRANIE DYWANÓW

Usuwamy trudne plamy i zabrudzenia z dywanów, kanap, sof i foteli. Radzimy sobie z zaciekami, plamami spożywczymi, plamami z moczu, czy uporczywymi zabrudzeniami powstałymi w wyniku codziennego użytkowania.

Pranie tapicerki Warszawa

PRANIE TAPICERKI

Stosujemy sprawdzone, profesjonalne preparaty zapewniające bezpieczeństwo zarówno dla tkaniny jak i domowników. Korzystamy z urządzeń, których parametry robocze praktycznie eliminują ryzyko przemoczenia dywanu lub tapicerki!

Pranie materacy Warszawa

PRANIE MATERACY

Jesteśmy jedyną firmą w Warszawie oferującą kompletny program czyszczenia materacy, dywanów i tapicerki ukierunkowany na potrzeby osób uczulonych na roztocza. Łączymy różne techniki czyszczenia dla osiągniecia pełnego efektu.

Specjalistyczne urządzenia do czyszczenia dywanów i tapicerki

Stale rozwijamy i unowocześniamy nasz park maszynowy, by w pełni zasługiwać na miano najlepszej firmy w kategorii pranie dywanów i tapicerki Warszawa. Nasze usługi obejmują kompleksowy, profesjonalny proces czyszczenia z wykorzystaniem urządzeń do mechanicznego trzepania dywanów i materacy, prania ekstrakcyjnego oraz czyszczenia parowego.

Korzystamy z zaawansowanych technologicznie odkurzaczy kolumnowych Kirby (umożliwiających trzepanie dywanów i materacy bez wynoszenia ich z domu), przenośnych urządzeń do prania dywanów i tapicerki Santoemma (zapewniających 2-4 krotnie lepszą skuteczność procesu czyszczenia od odkurzaczy do prania dywanów firmy Karcher stosowanych przez konkurencję) oraz sprzętu do czyszczenia parowego Imex (pozwalającego na eliminację roztoczy i innych szkodliwych drobnoustrojów za pomocą pary wodnej o temperaturze 155 stopni Celsjusza).

Najlepsze czyszczenie dywanów w Warszawie
Estrakcyjne pranie dywanu Bissell

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły

Każdego miesiąca wykonujemy około 30 zleceń na terenie Warszawy i okolic - czyścimy silnie zabrudzone dywany, wykładziny czy krzesła wykorzystywane codziennie przez domowników, usuwamy trudne plamy i zacieki z wymagających i delikatnych tkani. Korzystamy z szerokiej gamy profesjonalnych środków czyszczących i odplamiaczy - kilkuletnia praktyka pozwala nam optymalnie dobierać preparaty do charakteru zabrudzeń i rodzaju czyszczonych powierzchni.

Wiemy, że nie wszystkie plamy można usunąć - zachowujemy profesjonalizm w relacjach z Klientami, rzetelnie informując o możliwych do osiągnięcia rezultatach. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zarówno w trakcie codziennych rozmów z Klientami jak również poprzez publikację artykułów i poradników w naszym serwisie internetowym.

Unikalne czyszczenie dywanów i materacy dla alergików

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Warszawie korzystającą z urządzeń Kirby oraz dysponującą urządzenia do czyszczenie parowego. Oferujemy unikalne antyalergiczne programy czyszczenia dywanów i materacy ukierunkowane na potrzeby mieszkańców Warszawy cierpiących na alergię na roztocza oraz rodzin z małymi dziećmi.

Dla naszych Klientów z Warszawy i okolic czyścimy z kurzu i roztoczy oraz dezynfekujemy łóżeczka i wózki dziecięce, zasłony i kotary zapewniając komfortowe warunki do codziennego odpoczynku i zabawy…

Wykonując czyszczenie zabezpieczamy materace specjalnymi preparatami przeciw roztoczom kurzu domowego, które pozwalają utrzymać rezultaty czyszczenia na dłużej.

Kirby -czyszczenie dywanów i materacy w Warszawie
Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie

Pranie tapicerki Warszawa - lider jakości

Czyszczenie mebli tapicerowanych – kanap, narożników, sof czy krzeseł - to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług. Regularnie odwiedzamy mieszkania i domy w Warszawie i okolicach, by usunąć plamy, zacieki oraz codzienne zabrudzenia z tapicerki i obić mebli. Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną to praktycznie jedyna metoda skutecznej renowacji mebli po zabrudzeniu ich jedzeniem, piciem czy odchodami (np. plamy z moczu).

Podwyższone ciśnienie robocze i siła odsysania zapewniane przez stosowane przez nas urządzenie do prania tapicerki pozwala nam osiągać lepsze rezultaty w porównaniu z większością specjalistów wykonujących w Warszawie pranie tapicerki Karcherem. Jako jedna z niewielu firm w Warszawie podejmujemy się czyszczenia trudnych, niewdzięcznych materiałów obiciowych takich jak carabu.

Czyszczenie materacy Warszawa – numer „1” dla alergików

Wiele firm w Warszawie oferuje pranie materacy Karcherem, co dla nieświadomego zagrożeń klienta może skończyć się przemoczeniem materaca, rozwojem zarodników pleśni i w konsekwencji koniecznością wymiany tak wyczyszczonego materaca. Nasza oferta czyszczenia materacy dla mieszkańców Warszawy i okolic ukierunkowana jest na specjalistyczne potrzeby osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

Wykonywane przez nas mechaniczne czyszczenie materacy pozwala usunąć kurz, naskórek i odchody roztoczy zalegające głęboko we wnętrzu materaca, zaś dezynfekcją gorącą parą wodną błyskawicznie zabija roztocza oraz inne drobnoustroje. Po takim zabiegu materac jest wolny od alergenów oraz zabezpieczony przed szybką ponowną kolonizacją przez roztocza.

Czyszczenie materacy Warszawa
Pranie wykładzin dywanowych dla mieszkańców Warszawy

Pranie dywanów i wykładzin Warszawa - efekty jak w pralni

W przypadku zabrudzeń dywanów zazwyczaj najlepszą opcją jest oddanie dywanu do pralni, gdzie dywan zostanie poddany głębokiemu praniu w kąpieli wodnej. Choć nie jest to tania usługa, to w naszej ocenie zapewnia najlepsze rezultaty. Na terenie Warszawy i okolic funkcjonuje co najmniej kilka jeżeli nie kilkanaście pralni zapewniających pranie dywanów z odbiorem w formule door-to-door.

Alternatywą dla prania w pralni, w przypadku powierzchni i dywanów, które nie mogą zostać zwinięte (np. wykładziny dywanowe zamontowane na stałe w pomieszczeniach) jest wykonanie czyszczenia metodą ekstrakcyjną. Stanowczo odradzamy korzystanie z warszawskich firm oferujących czyszczenie dywanów „na sucho” bądź metodą pianową – silna chemia stosowana w tego typu zabiegach rozpuszcza brud znajdujący się na powierzchni, lecz brak etapu płukania sprawia, iż większość zanieczyszczeń pozostaje jako osad w głęboki włókien dywanu.

Jako nieliczni, wykonujemy w Warszawie pranie dywanów metodą ekstrakcyjną za pomocą urządzeń wyposażonych w specjalistyczne szczotki czyszczące, których działanie zwiększa skuteczność działania preparatów piorących oraz pozwala skuteczniej oddzielać zabrudzenia o włókien dywanu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu dywanów wełnianych, praniu dywanów typu Shaggy oraz wykonanych z włókien syntetycznych.

Dowiedz się więcej

Pranie dywanów i tapicerki - cennik Ceny prania dywanów, tapicerki i materacy oraz warunki bezpłantego dojazdu dla poszczególnych dzielnic Warszawy. Zobacz i przekonaj się, że najwyższa jakość jest dostępna również dla Ciebie...

Pranie materacy Warszawa Komplet informacji na temat antyalergicznego czyszczenia materacy. Tu dowiesz się, dlaczego pranie materaca Karcherem to zdecydowanie zły pomysł oraz znjadziesz praktyczne informacje na temat mechanicznego, bezpyłowego trzepania materacy oraz ich dezynfekcji gorącą parą wodną.

Pranie krzeseł Warszawa Szczegóły naszej oferty w zakresie czyszczenia i prania krzeseł tapicerowanych. Zobacz w jaki sposób usuwamy plamy i zabrudzenia z delikatnych krzeseł salonowych oraz obić na krzesłach w restauracjach, hotelach czy domach weselnych.
Pranie dywanów Warszawa Żoliborz i Bielany Dedykowana oferta prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej dla mieszkańców północnych dzielnic Warszawy. Żoliborz i Bielany to jedne z najczęściej odwiedzanych przez nas dzielnic Warszawy - zobacz szczegóły naszej oferty dla tej części Warszawy...

Pranie dywanów Warszawa Białołęka i Tarchomin Dojazd na Tarchomin i Białołęke zajmuje nam mniej niż 10 minut! Dla klientów z tej części Warszawy zapewniamy najkorzystniejsze warunki bezpłatnego dojazdu.

Pranie dywanów wełnianych Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie czyszczenia dywanów wełnianych. Korzystamy z preparatów z certyfikatem Wool Safe, dzięki czemy powierzając nam pranie dywanu wełnianego możecie być Państwo spokojni, iż nie zostanie on zniszczony w trakcie czyszczenia...

Pranie dywanów Shaggy Dywany Shaggy są w stanie zgromadzić w swych włoknach ponadprzeciętnie durzu kurzu, piasku i pyłu. Pranie dywanu Shaggy bez jego uprzedniego wytrzepania to niemal dosłownie wyrzucenie pieniędzy "w błoto". Dlatego zawsze czyszczenie dywanów Shaggy zaczynamy od dokładnego trzepania za pomoca odkurzacza kolumnowego Kirby wyposażonego w specjalną turboszczotkę!

Pranie tapicerki Carabu Wiele firm nie podejmuje się czyszczenia mebli z tapicerki Carabu. To niezwykle niewdzięczna do prania i wymagająca tkanina. Usunięcie starych zabrudzeń może być utrudnione, dlatego prodcenci mebli zalecają zazwyczaj systematyczne czyszczenie z wykorzystaniem profejonalnych urządzeń.

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem